zobacz nasze

Realizacje prywatne

W Modelim skupiamy się na usługach tak publicznych, jak i związanych z obsługą Klientów indywidualnych. Nasze realizacje prywatne w ramach projektowania wnętrz (Bydgoszcz) dotyczą aranżacji pomieszczeń domowych każdego rodzaju. Na pierwszym miejscu stawiamy, przede wszystkim, zadowolenie Klienta. Za każdym razem pragniemy stworzyć projekt wybranego pomieszczenia lub całego domu czy mieszkania, który w 100% oddawać będzie charakter i sposób bycia jego mieszkańców.

Doskonale wiemy, że w wielu domach nie tylko się mieszka, ale często również pracuje zawodowo (home office) czy zdobywa się wiedzę. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, by każdy kąt, którego projektem się zajmiemy, pozostawał komfortowy, wszechstronny i dopasowany do potrzeb. Pokój dziecka powinien zatem zapewniać miejsce tak do wypoczynku, jak i nauki. Salon to pomieszczenie, gdzie całą rodziną relaksujecie się po ciężkim dniu, ale niekiedy z centrum rozrywki musi przemienić się w miejsce pracy? Te oraz podobne kwestie zawsze bierzemy pod uwagę i skrupulatnie, detal po detalu, dopasowujemy zarys projektu do zamysłu Klienta!

sprawdź całą galerię

wszystkie realizacje prywatne

Projektowanie wnętrz – w Bydgoszczy, ale i w innych miastach, to wyjątkowa praca, która pozwala nam łączyć pasję do tworzenia wyjątkowych miejsc z możliwością ciągłego rozwijania umiejętności i oddawania Klientom kuchni, łazienki, sypialni czy salonu w aranżacjach, o jakich zawsze marzyli. 

Umiejętnie łączymy style, kreatywnie podchodząc do wszystkich przekazywanych nam w trakcie pracy uwag i wskazówek. Twoje mieszkanie zawsze powinno być oazą, w której czujesz się bezpiecznie i komfortowo. To również miejsce, w którym stykają się funkcjonalność z optymalnym, ergonomicznym wykorzystaniem dostępnej przestrzeni.

Dla nas nie ma znaczenia metraż domu – z równie dużym zaangażowaniem zajmiemy się projektowaniem wnętrza niewielkiej kawalerki w bloku, jak i aranżacją jednorodzinnego domu zbudowanego z kilku kondygnacji. 

Nasze dotychczasowe realizacje prywatne udostępniamy w bibliotece poniżej. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z efektami naszych prac – z chęcią zobaczymy w tym miejscu w przyszłości także Twoje wnętrza naszego projektu, jeśli zechcesz skorzystać z oferty Modelim!

Dom jednorodzinny w Cielu
Dom jednorodzinny w Jagodowie
Dom jednorodzinny w Niemczu
Mieszkanie na osiedlu IQ w Bydgoszczy
Mieszkanie na osiedlu Platanowy Park
Mieszkanie na osiedlu Podniebne Ogrody w Bydgoszczy

Mieszkanie na osiedlu Stary Browar w Gdańsku

Mieszkanie w bloku z wielkiej płyty

Film wideo

Stworzymy dla Ciebie projekt marzeń

Skontaktuj się z nami

Przewiń do góry