Projektowanie salonu

svg%3E

W tym pomieszczeniu spędzasz czas wolny, zapraszasz gości czy relaksujesz się, gdy masz na to ochotę. W przypadku salonu, bo o nim mowa, projektowanie ma szczególne znaczenie, ponieważ to najbardziej reprezentacyjna część mieszkania, jego „serce” i kluczowe miejsce. Dla Klientów z Bydgoszczy i pobliskich miejscowości realizujemy koncepcje aranżacji, które wpisują się w charakter danego wnętrza, a także odpowiadają potrzebom i wymaganiom związanym z funkcjonalnością.

Mając na myśli salon, wyobrażasz sobie przestrzeń, w której każdy element jest na swoim miejscu. Dla jednych to przede wszystkim miejsce spotkań rodzinnych oraz imprez w gronie najbliższych przyjaciół, dla innych zacisze, w którym wypoczywa się od codziennych obowiązków.

svg%3E

Z uwagi na pozorne ograniczenia przestrzenne wiele osób rezygnuje z marzeń o pokoju dziennym, w którym toczy się życie i gdzie można spędzać czas na wiele różnych sposobów. Nasze doświadczenie w projektowaniu pomaga maksymalnie wykorzystać potencjał nawet mniejszych pomieszczeń. Odpowiedni układ mebli, dobór oświetlenia i posadzki, kolorystyka ścian czy selekcja dodatków i ozdób wpływają na wrażenia estetyczne i komfort codziennego funkcjonowania.

Aby spełnić Twoje oczekiwania, do każdej aranżacji podchodzimy indywidualnie. Umawiamy się na rozmowę – na przykład w Bydgoszczy – a później przedstawiamy różne koncepcje do wyboru. Ta, która okaże się najlepsza, będzie udoskonalana i doprecyzowana. Możemy także nadzorować wcielanie jej w życie.