O NAS

Poznajmy się lepiej
Irmina Laskowska-Szews
Projektant wnętrz Irmina Laskowska-Szews

Projektant wnętrz. Potrafi zaprojektować wnętrze, a w międzyczasie odrestaurować mebel. Projektowane przez nią przestrzenie są przemyślane i dopracowane w najmniejszym detalu. Pomysłowa i twórcza. W projektach często realizuje indywidualne i jednostkowe pomysły. Anielska cierpliwość sprawia, że bez trudu znajduje wspólny język z najbardziej wymagającym klientem. Architektura wnętrz jest jej największą pasją od wielu lat.
Marta Tejza

Architekt
Marta Zarańska 

Absolwentka Architektury na Politechnice Gdańskiej. Zawód Architekta widzi jako połączenie porządku z abstrakcją, harmonię między formą a sztuką. Estetka i perfekcjonistka, która kocha organizować i urządzać. Uważa, że to szczegóły tworzą wnętrze i świadczą o jego klasie. Uwielbia podróżować w poszukiwaniu inspiracji i wiedzy o najnowszych trendach.

Więcej o modelim

Pracownia Modelim powstała z naszej wspólnej pasji do pięknych wnętrz.

Nowoczesna i ponadczasowa elegancja jest głównym kierunkiem naszej pracowni. W projektowaniu wykorzystujemy nowe trendy designu, z sukcesem łącząc elegancję i prostotę nie zapominając przy tym o funkcjonalności. Projektując, zawsze mamy na celu to, aby Nasi Klienci czuli się w pełni usatysfakcjonowani finalnym efektem naszej pracy.

Zapewniamy Klientom kompleksową realizację od projektu, aż do finalnego końca z zastosowaniem nowych rozwiązań technicznych i użyciem materiałów bardzo dobrej jakości. Ważnym elementem naszej działalności, są też projekty biur i przestrzeni publicznych. Specjalizujemy się we wszystkich aspektach architektonicznych od projektu, aż do nadzoru autorskiego.

Projekty i aranżacja wnętrz wykonane przez Modelim

REALIZACJE

Poznajmy się lepiej
Stworzymy dla Ciebie projekt marzeń

Skontaktuj się z nami

Przewiń do góry