Projektowanie i aranżacja łazienek

IMG_9910 2

To jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu, mieszkaniu czy apartamencie. Łazienka, bo o niej mowa, ma się kojarzyć z relaksem i intymną atmosferą. W jej projektowaniu uwzględniamy wszystkie istotne aspekty, między innymi dostępną przestrzeń czy stylistykę pozostałych wnętrz. Aranżacja polega na doborze niezbędnych elementów – od kafelków i płytek, przez umywalkę, toaletę, wannę, prysznic, urządzenia, po dekoracje i pozornie mniej ważne detale, które w praktyce wprowadzają unikatowy nastrój i są dostrzegalne już na pierwszy rzut oka.

svg%3E

Realizując zlecenia dla Klientów w Bydgoszczy i okolicach, łączymy estetykę i funkcjonalność. Dzięki odpowiedniej koncepcji jesteśmy w stanie podkreślić wyjątkowość każdego wnętrza. Ofertę kierujemy do każdego, kto jest zainteresowany indywidualnym, kompleksowym i profesjonalnym podejściem. Od remontu zabytkowej łazienki w starym budownictwie, przez projektowanie dla powstającego domu lub odbieranego mieszkania deweloperskiego, do aranżacji w hotelu – elastycznie dostosowujemy się do wymagań i specyfiki dowolnego zlecenia.

Na Twoje życzenie uczestniczymy w pracach wykonawczych i nadzorujemy wcielanie projektu w życie. Zależy nam na Twojej satysfakcji. Choć łazienka spełnia wiele praktycznych funkcji, jest świadectwem przywiązania do dobrego designu i jedną z wizytówek mieszkania. Jeżeli nie chcesz powielać schematycznych rozwiązań, zamów indywidualne projektowanie. Wśród dotychczasowych realizacji znajdziesz między innymi koncepcje dla mieszkańców Bydgoszczy.